kontakt
tel./fax  91 423 47 29
tel. kom. 604 470 020
tel. kom. 693 755 221
napisz do nas
Kiermasz Ogrodniczy "Pamiętajcie o ogrodach" to impreza handlowo-wystawiennicza organizowana na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach - w miejscu doskonale skomunikowanym z całą aglomeracją wrocławską, a dzięki przebiegającej nieopodal autostradzie A4, także z całą południowo-zachodnią Polską.
Kiermasz stwarza jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną okazję do zgromadzenia w jednym miejscu i czasie wielu wyspecjalizowanych ogrodników i szkółkarzy, importerów i producentów sprzętu, a także narzędzi ogrodniczych, nawozów, środków ochrony roślin, altan, szklarni, mebli i małej architektury ogrodowej, projektantów i architektów krajobrazu oraz innych firm związanych z ogrodnictwem, spędzaniem wolnego czasu i rekreacją. Uzupełnieniem i dodatkową atrakcją imprezy są stoiska z regionalnymi przysmakami, na którym wystawcy oferują całą gamę tradycyjnych specjałów i smakołyków. Mamy nadzieję, że będzie to nasza wspólna wielka przygoda.

WROCŁAW - TERMIN KIERMASZU OGRODNICZEGO NA ROK 2020
WIOSNA - 25 i 26 kwietnia 2020 r. WYDARZENIE ODWOŁANE!
JESIEŃ - 5 i 6 września 2020 r.

Szanowni Państwo,
zmuszeni - ze względu na stan zagrożenia epidemicznego - odwołać najbliższy Kiermasz Ogrodniczy "Pamiętajcie o Ogrodach" na Partynicach (25 - 26 kwietnia), podtrzymujemy nasze zaproszenie na jesienną edycję imprezy, którą zaplanowaliśmy na 5 - 6 września. Życząc Państwu wszystkiego najlepszego w tych niełatwych czasach, mamy nadzieję na szczęśliwe spotkanie w pięknych okolicznościach dojrzałego lata.

Życzymy zdrowia i rychłego powrotu normalności.
Robert SzyjanowskiZapraszamy

Partner


Patroni Medialni© FM Firma Marketingowa Robert Szyjanowski