kontakt
tel./fax  91 423 47 29
tel. kom. 604 470 020
tel. kom. 693 755 221
napisz do nas

o imprezie

Kiermasz Ogrodniczy "Pamiętajcie o ogrodach" jest dwudniową imprezą handlowo - wystawienniczą. Lokalizacją Kiermaszu jest teren Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach. Propozycję udziału w Kiermaszu kierujemy do ogrodników i szkółkarzy, importerów i producentów sprzętu, a także narzędzi ogrodniczych, nawozów, środków ochrony roślin, altan, szklarni, mebli i małej architektury ogrodowej, projektantów i architektów krajobrazu oraz innych firm związanych z ogrodnictwem, spędzaniem wolnego czasu i rekreacją. Do dyspozycji wystawców oddajemy powierzchnie pod stoiska z dostępem do energii elektrycznej i wody, zapewniamy ochronę terenu w godzinach nocnych i bezpłatny wstęp dla klientów.

Firmy i osoby zainteresowane udziałem w Kiermaszu prosimy o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej znajdującej się na tej stronie internetowej. Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Zapraszamy do współpracyorganizator

Organizatorem Kiermaszu ogrodniczego "Pamiętajcie o Ogrodach" jest "FM Firma Marketingowa", doświadczony pomysłodawca i realizator wielu przedsięwzięć - branżowych konferencji i spotkań o zasięgu ogólnopolskim. Organizujemy między innymi odbywający się z powodzeniem - nieprzerwanie od roku 2000 - Kiermasz Ogrodniczy "Pamiętajcie o ogrodach" w Szczecinie, który każdorazowo odwiedza kilkadziesiąt tysięcy klientów, co potwierdza potrzebę i sens organizowania tego rodzaju imprez, z satysfakcją zarówno dla wystawców, handlowców, jak i wszystkich ją odwiedzających i kupujących.

W naszej współpracy z osobami, instytucjami i firmami opieramy się na bezpośrednich, jasnych kontaktach i zasadach. Dzięki temu wielokrotnie spotykamy się z wyrazami sympatii i uznania, świadczącymi o potrzebie i głębokim sensie tego, co robimy.

KONTAKT Z NAMI

FM Firma Marketingowa Robert Szyjanowski
ul. Emilii Plater 96/56
71-635 Szczecin

Tel./fax 91 423 47 29
Tel. Kom. 604 470 020, 693 755 221
e-mail: biuro@kiermaszogrodniczy.info

Partner


Patroni Medialni


© FM Firma Marketingowa Robert Szyjanowski